Ako používať filter a zoradenie výsledkov?

Filter


V prípade, že chcete zredukovať výsledky výhľadávania na konkrétny bazár alebo konkrétnu krajinu, použite filter vpravo hore. Každá piškótka filtra obsahuje počet inzerátov z daného hľadania.

Napr.: 23 inzerátov z bazos.cz, 4 inzeráty z bazar.sk atď. pričom 84 z nich sa nachádza na Slovensku (aj keby boli inzerované na českom portáli) a 93 v Českej republike.


Obr. Predvolené zobrazenie výsledkov hľadania bez zvoleného
filtra a zoradené od najnovších po najstaršie inzeráty obsahuje 
23 inzerátov z bazos.cz, 4 inzeráty z bazar.sk atď. pričom
84 z nich sa nachádza na Slovensku (aj keby boli inzerované
na českom portáli) a 93 v Českej republike.


Filter môžete čiastočne kombinovať prienikom filtra bazáru a lokality. Napr. zobraziť inzeráty len z bazos.sk nachádzajúce sa na Slovensku.


Obr. Zvolený filter bazáru a zároveň krajiny zoradený podľa času zostupne

Zoradenie


Flanger ponúka tri typy zoradenia výsledkov. Podľa času, podľa ceny a podľa tzv. relevancie - viď obrázky vyššie. Aktuálne zvolený filter je 
  • podľa času: Predvolené zoradenie výsledkov hľadania podľa času pridania inzerátu. Niektoré z bazárov uchovávajú inzeráty pokiaľ ich zadávajúci nezmaže. Flanger uchováva inzeratý max. 60 dní staré.
  • podľa ceny: Samovysvetľujúce zoradenie výsledkov podľa uvedenej ceny za predávanú vec. Od najdrahšej po najlacnejšiu alebo opačne.
  • podľa relevancie: Zoradenie podľa skóre výsledku. Pokiaľ je hľadaný výraz v názve inzerátu, získava vyššie skóre a teda vyššie umiestnenie vo výsledkoch ako inzerát ktorý obsahuje hľadaný výraz len v popise inzerátu. 

Feedback and Knowledge Base